تدریس زیست کنکور آسان است

تدریس زیست کنکور آسان است

تدریس زیست کنکور آسان است

تدریس زیست کنکور آسان است را حتما قبل از امتحانات نهایی و کنکور استفاده کنید تا هم در امتحانات نهایی و هم در کنکور سراسری نمرات و درصد خوبی را کسب کنید.

زیست شناسی کنکور سراسری

زیست شناسی درس اصلی و پایه رشته علوم تجربی میباشد. ضریب این درس برای رشته های پزشکی ، داروسازی و دندان پزشکی ۱۲ میباشد. پس بنا براین هر سوال در درس زیست شناسی برابر با چند سوال از دروس دیگر است. بنابراین تدریس زیست کنکور آسان است به دانش آموزهای عزیز توصیه میشود. چرا که به صورت تکنیکی و با رمزگذاری های ویژه از اساتید برتر در اختیار داوطلبین کنکور قرار داده شده است.

تدریس زیست کنکور آسان است

تدریس زیست کنکور آسان است

چگونه از تدریس زیست کنکور آسان است استفاده کنیم

مدرسان مجموعه کنکور آسان است، برای هر سطح از دانش آموزان، روش تدریسی در نظر گرفته اند، تا از این طریق بازده یادگیری آن ها چندین برابر شود. به همین منظور دی وی دی های آموزشی تدریس زیست کنکور آسان است، شامل چند بخش می باشد که از جمله آن ها می توان به تدریس های مفهومی، روش تست زنی و جمع بندی اشاره کرد. هر کدام از این بسته ها به هدف های متفاوتی تهیه و عرضه می گردند و اگر شما دقیقا نمی دانید که باید از کدام بسته استفاده نمایید، باید ابتدا با مشاورین مجرب این مجموعه صحبت کرده تا آن ها بعد از بررسی وضعیت علمی شما و با توجه به آزمون تعیین سطحی که از شما گرفته می شود، بهترین پکیج را به شما معرفی کنند.

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس