تدریس های مهندس امیر مسعودی ویژه کلاس دهم

تدریس های مهندس امیر مسعودی ویژه کلاس دهم

پکیج هدیه مهندس امیر مسعودی

مسغودی دهم

مهندس امیر مسعودی دهم

تدریس های مهندس مهندس امیر مسعودی ویژه کلاس دهم را در درس ریاضی و فیزیک به شدت با کیفیت  و در چند سطح آموزشی ، تکنیکی، تستی و جمع بندی دهم تولید کرده است

برنامه های تلویزیونی ( اوج یادگیری )، برنامه های تلویزیونی (کنکور آسان است) برنامه های تلویزیونی ( زنگ پنجم ) برنامه های تلویزیونی ( یادگیری برتر ) تدریسهای پایه دهم مهندس امیر مسعودی را بارها نمایش داده است و دانش آموزان زیادی توانسته اند به واسطه این تدریس ها بهترین نمرات را در امتحانات و همچنین بالاترین درصد ها را درتست زنی ها و آزمون های خود بدست بیاورند.

سبک تدریس مهندس امیر مسعودی ویژه پایه دهم

پایه دهم در کنکور بصورت مستقیم تست دارد و از طرفی هم پایه و بنیان پایه یازدهم و پایه دوازدهم هم هست. و از این جهت اهمیت بسیار بالایی دارد.مهندس امیر مسعودی دهم را ابتدا بصورت آموزشی و تشریحی تدریس کرده است و به حل فعالیت ها و سولات کتاب درسی و هچنین نمونه سوالات امتحانی پرداخته است.سپس به ارائه تکنیک های تست زنی و حل تست های پایه دهم پرداخته است و بعد از آن کل کتاب ریاضی و فیزیک دهم را برای دانش آموزان پایه دهمی ، امیر مسعودی جمع بندی کرده است. پس با مشاهده مجموعه دی و ی دی های دهم مهندس امیر مسعودی چه از لحاظ آموزشی و تشریحی و چه از لحاظ تستی به بالاترین سطح ممکن خواهید رسید و نیاز به هیچ کتاب ،جزوه ، معلم و منبع آموزشی دیگری نخواهید داشت

تهیه دی وی دی های مهندس امیر مسعودی دهم

برای خرید دی وی دی های پایه دهم مهندس امیر مسعودی هم بصورت حضوری و هم بصورت تلفنی میتوانید ثبت سفارش کنید خرید پکیج پایه دهم خود را انجام دهید.

امیر مسعودی دهم

امیر مسعودی

ا

 

برای تهیه دی وی دی ها و اطلاع از قیمت پکیج پایه دهم با شماره های

١٩۶۵٧٣٢– ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید

یا

کلمه  ( امیر مسعودی دهم ) را به شماره ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢ پیامک کنید

کانال و صفحه مجازی پایه دهم را دنبال کنید و از جزوات رایگان رتبه های برتر، مشاوره ها ، تدریس ها و… بصورت رایگان استفاده کنید.

جهت دریافت لینک کانال و صفحات مجازی پایه دهم کنکور آسان است کلمه { کانال دهم  } را به شماره ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس