تعیین سطح علمی توسط مهندس امیر مسعودی

تعیین سطح علمی توسط مهندس امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی : قبل از خرید دی وی دی ها حتما تعیین سطح شوید.

مجموعه دی وی دی های بنده ( مهندس امیر مسعودی ) در درس ریاضی و فیزیک در سه سطح تولید شده است که دانش آموزان میبایست بر اساس سطح علمی خودشون این منابع را تهیه بفرمایند. تعیین سطح علمی توسط مشاورین مجرب و تیم تخصصی مشاوره مهندس حسین بنائی انجام میشود.

البته این اتفاق در تمامی دروس افتاده است و شما عزیزان حتما باید برای خرید دی وی دی ها تعیین سطح علمی توسط مهندس امیر مسعودی شوید که به واسطه آزمونی که توسط گروه تخصصی مهندس حسین بنائی طراحی شده است اتفاق میفتد .

این موضوع مورد تاکید بسیار جدی استاد حسین احمدی و مهندس امیر مسعودی میباشد.

 

با توجه به تجربیات چندین ساله گروه یادیارسازان لوح های فشرده نشر استاد حسین احمدی (انتشارات گیلنا) تعیین سطح برای تهیه محصولات کنکور آسان است امری الزامیست و ما برای این کار پیشنهاد میکنیم حتما در آزمون های تعیین سطح موسسه کنکور آسان است ثبت نام کنید.این آزمون از سوالات استانداردی تشکیل شده است که زیر نطر اساتید مجرب این مجموعه چون مهندس امیر مسعودی، استاد حسین احمدی ، دکتر مهدی شیخی ، دکتر ربیعیان و…. طراحی شده اند.

گروه مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی به مانند طرح موفق نخبگان در آزمون تعیین سطح نیز پیشتاز بوده و با استفاده از کادری مجرب به دنبال موفقیت و نتیجه گرفتن از طریق آزمون تعیین سطح بوده تا دانش آموزان برای تهییه محصولات کنکور آسان است بیش از پیش بتوانند محصولاتی که متناسب با سطح خود دانش آموز هست رو استفاده کنند.

– – – – – – – – – – – –

بنابراین قبل از خرید حتما باید تعیین سطح شوید و با مشاورین و اساتید صحبت بنمایید

برای ارتباط مستقیم با شماره های

٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢

 ٠٢١۴۴٢۵۴٠٣٠

تماس بگیرید

یا

کلمه ( تعیین سطح ) را به شماره ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢ پیامک کنید

برای عضویت رایگان در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی

کلمه ( کانال تلگرام ) را را به شماره ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس