جمع بندی کنکور | منابع جمع بندی کنکور آسان است | کنکور آسان است | منابع جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور | منابع جمع بندی کنکور آسان است | کنکور آسان است | منابع جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور یکی از دغدغه های داوطلبین کنکور سراسری است که در این بازه ی زمانی بسیاری از دانش آموز ها و داوطلبین کنکور را به چالش میکشاند. دانش آموز هایی که تا به اینجای کار خیلی عالی کار کرده اند ولی نمیدانند که به چه شکل و به چه نحوی باید مطالبی را که مطالعه کرده اند جمع بندی کنند.

جمع بندی کنکور

این روز ها با نزدیک شدن به  روز های پایانی کنکور شیوه های جمع بندی کنکور بیش تر از قبل اهمیت پیدا میکند. این بخش برای همه ی داوطلبین کنکور لازم است و نمیتوان آن را از برنامه های مطالعاتی آن ها حذف کنیم. اختصاص یک زمان مناسب و خاص برای جمع بندی کنکور باعث خواهد شد تا مغز شما ، مطالبی را که قبلا یاد گرفته و برایش آشنا است را در یک زمان کوتاه تر بیشتر یاد بگیرد.

جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور

منابع جمع بندی کنکور آسان است

کنکور آسان است و انتشارات گیلنا به مانند همه ی موسسات آموزشی برای داوطلبین کنکور سراسری برای جمع بندی کنکور محصولاتی را آماده کرده است که شما عزیزان بتوانید در بازه ی زمانی خیلی کم همه ی مطالب درسی از پایه تا کنکور را مرور کنید و به اندوخته های قبلی خود اضافه کنید.

جمع بندی فیزیک

استاد امیر مسعودی برای درس فیزیک برای جمع بندی علاوه بر روش های تست زنی هر مبحث که میتوانید استفاده کنید یک محصول فوق العاده را تولید کرده است که در آن ۳۰۰ تست احتمالی کنکور سراسری مورد بررسی قرار میدهد و همه ی گزینه ها را تحلیل میکند و در واقع برای شما عزیزان ۹۰۰ پرسش احتمالی کنکور را روی تست تدریس میکند.

جمع بندی ریاضی

مهندس امیر مسعودی برای جمع بندی درس ریاضی ۵ بسته ی طلایی ریاضی را برای داوطلبین آماده کرده است. ۵ بسته ی طلایی درس ریاضی مباحث مرتبط به هم در درس ریاضی هستند که در بسته های مختلف آموزشی قابل استفاده هستند.

بسته ۱ شامل معادلات ، نامعادلات ،تابع ،قدر مطلق و جز صحیح ، مثلثات و بخش پذیری

بسته ۲ شامل حد ، مجانب ، پیوستگی و دنباله

بسته ۳ شامل مشتق ، کاربرد مشتق و انتگرال

بسته ۴ شامل آمار ، آنالیز ، احتمال ، تصاعد حسابی و هندسی و لگاریم

بسته ۵ شامل هندسه ۱، هندسه مختصاتی ، مقاطع مخروطی ، ماتریس و دستگاه معادلات

جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور

جمع بندی شیمی

مهندس عارف ربیعیان با تکیه بر تدریس های غنی و قوی خود در درس شیمی برای جمع بندی کنکور دو بسته شامل شیمی پایه و شیمی سال چهارم تولید کرده اند. استاد عارف ربیعیان برای محاسبات ریاضی در شیمی نیز محصولی را برای شما عزیزان آماده کرده است که در آن به روش های سریع محاسبات ریاضیات شیمی پرداخته است.

جمع بندی زیست

دکتر مهدی شیخی در درس زیست شناسی هر سال جمع بندی همان سال را تولید میکنند و در اختیار دانش آموز ها قرار میدهد. علاوه بر این دکتر شیخی برای بحث قید ها که از مهم ترین بخش های درس زیست شناسی هست را با عنوان قید نامه در درس زیست شناسی تولید کرده اند تا با مطالعه ی این محصول بتوانید در حل سریع تست های زیست شناسی پیشتاز باشید.

جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور

جمع بندی دروس عمومی

استاد حسین احمدی برای ادبیات و زبان فارسی ، دین و زندگی و عربی کنکور سراسری را به مانند سایر اساتید مجموعه ی کنکور آسان است محصولات جمع بندی دروس قید شده را تولید کرده اند. دکتر محبوبی نیز برای درس زبان انگلیسی جمع بندی مختص به همان سال را آماده کرده است.

امیدوارم تمام دانش آموز های سرزمین پاک و مقدسم ایران بتوانند با استفاده از این منابع به هر آن چیزی که در ذهن خود میپرورانند نزدیک و نزدیکتر بشوند.

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس