مثلثات دوازدهم مسعودی

مثلثات دوازدهم مسعودی

مثلثات دوازدهم مسعودی به صورت مجزا مانند سایر مباحث ریاضی دهم یازدهم و دوازدهم مانند مثلثات دهم مسعودی کنکور آسان است  و مثلثات یازدهم تجربی و مثلثات یازدهم حسابان و روش تست مثلثات دوازدهم تجربی و ریاضی و تابع دهم مسعودی و تابع یازدهم مسعودی تجربی و ریاضی و …  با تدریس بی نظیر مهندس امیر مسعودی تدریس و آماده شده است.

مثلثات دوازدهم مسعودی

تدریس مجزای بخش های ریاضی دوازدهم کمک میکند تا دانش آموزانی که یک مبحث خاص را مشکل دارند بتوانند به صورت مجزا آن را تهیه کنند. استاد امیر مسعودی مدرس درس های ریاضی و فیزیک کنکور آسان است با روش های منحصر به فرد ، جذاب ، شیرین و ساده فیزیک را به آسانی تدریس کرده است که کمک بسیار بزرگی برای رفع مشکلات درسی و آموزشی در درس فیزیک کرده است.

مثلثات دوازدهم مسعودی

تدریس های استاد امیر مسعودی برای هر رشته و پایه و هر مبحث هم آموزش و هم تست و جمعبندی به صورت تخصصی کار شده است تا دانش آموز های عزیز و دواطلبین گرامی کنکور با توجه به نقاط قوت و ضعف خودشون و با کمک مشاورین برجسته ی کنکور آسان است بتوانند هر آن چیزی که نیاز دارند را انتخاب کرده و تهیه کنند و کار کنند و انشاالله که قطعا موفق خواهند بود.

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *